Αρχική Επικοινωνία
Δευτέρα, 25 Μαρτίου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018
ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗ
Αναστασοπούλου Έλενα Ιατρική (Πάτρα)
Παπαδερός Μύρωνας Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα)
Τσαλδάρης Χριστόφορος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα)
Κούτση Αντιγόνη Φιλολογία (Αθήνα)
Σωτηράκη Νεφέλη Μοριακή Βιολογία και Γενετική (Αλεξανδρούπολη)
Κυριάκη Εβελίνα Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη)
Μαρτσοπούλου Θεοδώρα Νομική (Κομοτηνή)
Τσάκα Τζοάννα Χημικό (Ιωάννινα)
Αντωνάκη Ειρήνη Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Αθήνα)
Ξυνογαλά Νεφέλη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Χανιά)
Τσαλδάρης Άλκης Πληροφορικής (Πειραιάς)
Μπόλη Αναΐς Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα)
Μπάκας Βασίλης Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα)
Χρηστίδης Βίκτωρ Φυσικό (Πάτρα)
Βενέρη Ηλιάνα Δημόσια και Κοινοτική Υγεία (Αθήνα)
Οικονόμου Θεοδωρίνα Ιστορία Τέχνης (Αθήνα)
Παντελούς Εύη Κοινωνικής-Πολιτικής (Αθήνα)
Πετρόχειλος Δημήτρης Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυ/γίας (Ιωάννινα)
Λέπουρας Στέλιος Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα)
Ιεραπετρίτης Ματθαίος Μουσικών Σπουδών (Κέρκυρα)
Ιεραπετρίτης Γιώργος Φιλολογίας (Ιωάννινα)
Μπάιμπας Ματθαίος Μαθηματικών (Πάτρα)
Χανιαδάκης Χρήστος Οργάνωση και Δίοικηση Επιχειρήσεων (Πειραιάς)
Παπαδοπούλου Ιωάννα Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιάς)
Παπαδήμας Μιχάλης Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιάς)
Ροδίτης Δημήτρης Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα)
Κωστή Λυδία Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα)
Χατζηδάκης Μάνος Νοσηλευτική (Λαμία)
Βασιλακόπουλος Αγγελής Γεωπονίας/Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος (Βόλος)
Στεφανής Βασίλης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα)
Αμουργιανός Κωνσταντίνος Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής (Αθήνα)
Αλεξανδράτου Μαρία Τεχνολογίας Τροφίμων (Καρδίτσα)
Σέρβος Δημήτρης Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)
Κωτσαλάς Βασίλης Επιστήμης των Υλικών (Πάτρα)
Παυλινέρη Μαρία Μηχανικών Φυσικών Πόρων και Περιβάλλοντος (Χανιά)
Σέρρας Εδουάρδος Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (Αθήνα)
Κουνελάκης Μιχάλης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Κρήτη)
Κοτσιπιάς Σεραφείμ Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων (Λευκάδα)

Επιτυχόντες 2017

Για να δείτε τους επιτυχόντες του 2017

Kάντε κλικ εδώ