Αρχική Επικοινωνία
Friday, 13 December 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Δράκος Γιώργος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ (Αθήνα) 19.001
Σωτηριάδου Αλεξία Πολιτικών Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 18.740
Ξυγκά Αγγέλικα Nομικής Θράκης (Κομοτηνή) 18.223
Μήλιου Ματίνα Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) 18.023
Γαλανός Γιώργος Εφαρ/νων Μαθηματικών & Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ (Αθήνα) 17.653
Αλεξάκου Αμάντα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Παν. (Αθήνα) 17.650
Κοτρώνη Ελένη Χημικό (Αθήνα) 17.552
Καλιαγκοπούλου Δάφνη Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) 17.497
Σιμιτσιδέλης Αριστείδης Μαθηματικό (Αθήνα) 17.360
Μπελτέκα Αναστασία Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος) 17.344
Κιάτο Ντόρα Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Αθήνα) 17.298
Διονυσάτου Δήμητρα Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικ. Παν. (Αθήνα) 17.277
Ζωϊδη Μαριάννα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα) 17.206
Καφρίτσα Έλλη Φιλ/φίας - Παιδ/κής & Ψυχολογίας (Αθήνα) 17.179
Σάλεμ Δήμητρα Φιλ/φίας- Παιδ/κής & Ψυχολογίας (Αθήνα) 17.156
Αρχοντάκη Μαρία Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 17.132
Αναστόπουλος Σταύρος Πληροφορικής (Πειραιά) 17.108
Χαιρετάκης Γιώργος-Μάριος Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 17.100
Λίγγος Κωνσταντίνος Πληροφορικής & Τηλ/νιών (Αθήνα) 17.086
Φυτανίδη Μαρία Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) 17.044
Ελευθερίου Κώστας Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 16.998
Χελιουδάκη Βαλεντίνη Νομικής (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 16.981
Δρεπανίδης Περικλής Ηλεκτρολόγων Μηχανικών (Ξάνθης) 16.819
Κουτσαντώνη Μαριλίνα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) 16.783
Γιανναράκου Βαλεντίνα Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας (Αθήνα) 16.743
Συρράκου Αθηνά Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικ. Παν. (Αθήνα) 16.363
Κουντσίε Νικόλας Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16.254
Παπαϊωάννου Μενέλαος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 16.226
Γεωργίου Δανάη Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιά) 15.967
Κωτσαλά Αθανασία Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 15.808
Παναγόπουλος Νίκος Πληροφορική Οικ. Παν. (Αθήνα) 15.786
Χελιώτης Μιχάλης Φυσικό (Πάτρα) 15.400
Αποστολόπουλος Ευστάθιος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Χανιά) 15.366
Μούστου Ισιδώρα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου (Αθήνα) 15.341
Νακάση Μαριάννα Γεωργίας & Γεωπεριβάλλοντος (Αθήνα) 15.295
Παπαθεοδώρου Μαριέτη Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιά) 15.177
Σερασκέρη Μαριάννα Φυσικό (Πάτρα) 14.982
Χατζηαντωνίου Μιχάλης Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα) 14.800
Μανιουδάκη Κατερίνα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 14.730
Μπαλής Νίκος Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα) 14.514
Χατζηγεωργίου Αλεξάνδρα Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης (Αθήνα) 14.590
Βογιατζής Νικόλαος Μηχανικών Περιβάλλοντος Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) 14.448
Κωστογιάννη Μαρία Δημόσιας Διοίκησης Παντείου (Αθήνα) 14.288
Τσαγκάλου Κυριακή Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 14.190
Παπαϊωάννου Αλέξανδρος Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιά) 14.176
Σινογεωργός Άγγελος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) 14.059
Νούτση Ελεάννα Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού 14.044
Προβελέγγιος Άλκης Πληροφορικής (Πειραιά) 14.017
Σταφυλάκη Ηρώ Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσ/νίκη) 13.992
Σαββίδη Ειρήνη Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου 13.950
Χριστοφορίδης Μάξιμος Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 13.566
Γαβαλάκη Ροδιάνθη Τουρκικών Σπουδών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 13.517
Κυριαζόπουλος Σταμάτης Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Κομοτηνή) 12.952
Κουμπούρα Μαρία Γλώσσας, Φιλ. & Πολιτισμού Παρευξεινίων Χωρών (Κομοτηνή) 12.630
Γιαννόπουλος Αντρέας Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Παν. (Αθήνα) Ειδ. Κατ. 12.621
Ψειμάδας Νάσσος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) 12.550
Κωτούλας Αλέξανδρος Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα) 12.440
Κουρλιάνσκη Ηλίας Μηχανικών Ορυκτών Πόρων Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά) 12.377
Γεωργακοπούλου Διονυσία Γεωλογίας (Πάτρας) 12.231
Παζαροπούλου Ειρήνη Πολιτισμικής Τεχ/γίας & Επικ/νίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) 11.900
Μαυρόπουλος Άρης Διοίκησης Επιχ/εων Αγροτικών Προϊόντων & Τροφίμων Δυτ.Ελλάδας (Αγρίνιο) 11.884
Γιαννοπούλου Λαϊδα Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας (Θεσ/νίκης) 10.809
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Παναγιώτου Αλέξανδρος Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιά) 13731
Παπαδόπουλος Αλέξανδρος Λογιστικής (Πειραιά) 13702
Μέρμηγκα Μαρίλια Γραφιστικής (Αθήνα) 13506
Χατζινάς Δημήτρης Μηχανολογίας (Πειραιάς) 13382
Χούτα Χριστιάννα Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα) 11146
Καρούλια Τέα Οργάνωσης & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Μεσολογγίου) 10709
Μπαζιώνη Αμαλία Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Τεχνών (Αθήνα) 10679
Λύρα Κάρμεν Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής και Διακόσμησης (Σέρρες) 10.533
Παναγιωτάκης Σωτήρης Λογιστικής (Μεσολογγίου) 10.128
Τσιτσιλώνης Πέτρος Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χαλκίδα) 9.938
Κοκκίνης Αλέξανδρος Ηλεκτρονικής (Χανιά) 9.234
Ζήκος Θωμάς Λογιστικής Ηπείρου (Πρέβεζα) 8.252
Αγριόπουλος Σπύρος Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Καλαμάτας (Σπάρτη) 8.067
Μπισκίνη Νάσια Διοίκησης Συστημάτων Εφοδιασμού (Χαλκίδα) 8.000
Σταμπέλος Σταμάτης Ηλεκτρολογίας (Λαμίας) 7.664
Ανδρουλιδάκη Μαρία-Χριστίνα Εμπορίας & Διαφήμισης (Άμφισσα) 7.560
Σκαρπαθάκη Κυριακή Εμπορίας & Διαφήμισης Κρήτης (Ιεράπετρα) 7.512
Πρέκας Βλάσης Τεχνολογίας Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Ηπείρου) 6.920
Αργυρούλη Νίκη Κλωστοϋφαντουργίας (Πειραιά) Ειδ. Κατ. 5.954
   
ΦΕΤΟΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΤΟ 94,2% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ 
(ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ 73% ΣΕ ΑΕΙ - 53% ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ)