Αρχική Επικοινωνία
Παρασκευή, 26 Απριλίου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2005
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Γεωργιάδης Ευφρόσυνος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα) 20.095
Ανδρεώτη Αρετή Iατρική (Αθήνα) 19.203
Αποστόλου Κώστας Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Η/Υ (Χανιά) 18.845
Καπετανάκου Ιωάννα Ψυχολογία (Αθήνα) 18.360
Δημητρίου Αλέξανδρος Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών (Αθήνα) 18.330
Καράγιωργας Μίλτος Φυσικό (Πάτρα) 18.185
Καραξή Δανάλια Μηχανικών Μεταλλείων Μεταλλουργών (Αθήνα) 18.182
Γεωργίου Θοδωρής Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα) 18.152
Βαλίνου Τρίσια Βιολογία (Θεσσαλονίκη) 17.869
Κελεσάκου Τίνα Επικοινωνίας & ΜΜΕ (Αθήνα) 17.824
Κοντοπούλου Ειρήνη Πολιτικών Μηχανικών (Αθήνα) 17.641
Ζερβούδη Αλεξία Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα) 17.539
Κούβαρης Παντελής Μηχανολογών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη) 17.275
Κουλάκογλου Νίκος Φυσικό (Πάτρας) 17.251
Κουτουλάκη Νάντια Στατιστικής & Ασφαλιστικής (Πειραιά) 17.177
Κυρλιγκίτσης Σωκράτης Διοίκησης Τεχνολογιών (Νάουσα) 17.170
Κωσταράκος Νίκος Πληροφορικής & Τηλεποκοινωνιών (Αθήνα) 17.161
Κολοβάκος Νάσος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα) 16.732
Λαλλά Ελένη Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής (Πειραιά) 16.713
Μπάτα Δήμητρα Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης (Αθήνα) 16.659
Παΐζη Δήμητρα Γερμανική φιλολογία (Αθήνα) 16.453
Παπαχαραλάμπους Μαίρη Ψυχολογία (Αθήνα) 16.284
Πριμάλης Βασίλης Οργάνωσης & Διαχείρησης Αθλητισμού (Σπάρτη) 16.269
Σκαρπαθάκη Αλεξία Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 16.124
Τόλια Σοφία Χημικών Μηχανικών (Πάτρα) 16.008
Χατζηελευθερίου Γιώργος Πληροφορική (Ιωάννινα) 15.728
Ψυχή Βασιλεία Κινηματογράφου (Θεσσαλονίκη) 15.642
Κιάτο Συλβάνα Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα) 13.880
Λαγουρού Έλενα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιά) 13.504
Χοντζόπουλος Δημήτρης Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα) 11.600
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Αμαξόπουλος Μάκης Επιχ. Σχεδιασμού και Πληρ.Συστημάτων (Πάτρα) 15.903
Αξαμπανοπούλου Χριστιάνα Τεχνολογίας Τροφίμων (Αθήνα) 14.680
Γαβαλάκη Κατερίνα Βρεφονηπιοκομίας (Αθήνα) 14.272
Γιαννούλη Μαρινίκη Παραγωγής & Σχεδίασης Ενδυμάτων (Κιλκίς) 14.153
Δήμας Παναγιώτης Ηλεκτρολογία (Πειραιά) 13.942
Ζαφειρίου Σοφία Διοίκηση Επιχειρήσεων (Καβάλα) 13.692
Ζιλιμπινάκη Σμαράγδη Εμπορίας και Διαφήμισης (Αθήνα) 12.740
Ιωαννίδου Κατερίνα Τουριστικές Επιχειρήσεις (Πειραιά) 12.255
Κανιμάς Θωμάς Τοπογραφίας (Αθήνα) 11.576
Μαραγκουδάκη Θεοδώρα Βρεφονηπιοκομίας (Αθήνα) 11.336
Νηστικάκη Ελισάβετ Ηλεκτρολογία (Κρήτη) 10.836
Αρβανιτάκης Γιώργος Διοίκησης Επιχείρησεων (Πάτρα) 10.792
Ξυνός Φώτης Ηλεκτρολογία (Αθήνα) 10.313
Συνανίδη Ήρα Εμπορίας και Διαφήμισης (Αθήνα)  
Τζουμέρκα Αλεξάνδρα Τουριστικές Επιχειρήσεις (Άμφισσα)  
Φειδάκη Στέλλα Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα)  
Χαροκόπος χρήστος Διοίκησης Επιχείρησεων (Πάτρα)