Αρχική Επικοινωνία
Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2006
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Πανανάκη Λίλιαν Αρχιτεκτονική (Κρήτη) 19.786
Αλευρομαγείρου Μαρία Διεθνών Ευρωπαικών Σπουδών (Πειραιά) 19.611
Πανουργιάς Διονύσης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (Αθήνα) 19.203
Τσιμπιδάρου Κατερίνα Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα) 19.070
Σολωμίδου Στελίνα Δημοσίας Διοίκησης Παντείου (Αθήνα) 18.917
Γιακαλή Ραφαέλα Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυχ/γίας (Αθήνα) 18.875
Αναστασίου Μύριαμ Ιατρική (Αθήνα) 18.845
Καραίνδρου Βίκη Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα) 18.788
Κορναράκης Μάνθος Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιά) 18.372
Στεργιόπουλος Νάσος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (Πάτρα) 18.360
Μετιτανίδου Ιωάννα Νομική (Αθήνα) 18.350
Κολοβού Νικολέτα Νομική (Αθήνα) 18.330
Καραβιώτη Κατερίνα Βιολογία (Πάτρα) 18.285
Καλογερόγιαννη Βιβή Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα) 18.211
Κυπραίος Αλέξανδρος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα) 18.185
Χαριτωνίδης Σωτήρης Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα) 18.182
Διαμαντή Έλενα Αρχιτεκτονική (Αθήνα) 17.869
Ελευθερόπουλος Νίκος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα) 17.824
Μαγριπλή Νανά Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιά) 17.641
Μηνάκης Θάνος Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίου) 17.608
Καπίρη Σοφία Νομική (Θράκη) 17.539
Δωματιώτη Ξανθίππη Θεολογία (Αθήνα) 17.364
Σακιώτη Βάσια Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 17.349
Αναγνώστου Γαβριέλα Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 17.275
Κόκκα Ιωάννα Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 17.251
Μορφοπούλου Πένυ Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα) 17.161
Αλη Όμαρ Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα) 17.161
Κυρλιγκίτσης Σωκράτης Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα) 16.659
Κουτσίδη Λϊτσα Φιλολογία (Αθήνα) 16.453
Κατωπόδη Δανάη Μεταλλειολόγων και Μεταλλουργών Πολυτεχνείο (Αθήνα) 16.284
Βλάχου Γιώτα Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυχ/γίας (Αθήνα) 16.269
Ξηρογιάννης Ηλίας Επιστήμης και Τεχνολογίας Επικοινωνιών (Τρίπολη) 16.124
Κωστοπούλου Κατερίνα Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα) 16.008
Δουρμέογλου Όλγα Εποικοινωνίας και Μ.Μ.Ε. (Αθήνα) 15.728
Μύστακα Βέρα Μεθοδολογίας και Ιστορίας της Ιστορίας Επιστημών (Αθήνα) 15.642
Λάγιου Μαρίτα Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυχ/γίας (Αθήνα) 15.092
Σβέτσα Αγγελική Επιστήμης και Τεχνολογίας Επικοινωνιών (Τρίπολη) 15.007
Σταθάκης Γιάννης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 14.897
Λελάι Ιντρί Μηχανικών Διαχείρισης Ενεργειακών Πόρων (Κοζάνη) 14.535
Γιαννόπουλος Βαγγέλης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 14.517
Ευαγγελοπούλου Έλενα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 14.512
Μασώνου Λυδία Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο) 12.363
Πετσιά Μαριάνθη Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνή) 11.854
Καραγιάννης Ματθαίος Οργάνωσης και Διαχείρησης Αθλητισμού (Σπάρτη) 11.104
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Πριβιλέτζιο Γκλόρια Φυσικοθεραπεία (Αθήνα) 18.348
Καραίνδρου Μαρία Λογιστική (Πειραιά) 18.014
Κατσάρη Τόνια Κοινωνικής Εργασίας (Αθήνα) 17.909
Παυλάτου Μαιρηλίνα Βρεφονηπιοκομίας (Ιωάννινα) 16.512
Λυκουρέση Ελευθερία Εμπορίας και Διαφήμισης (Κρήτη) 15.550
Πέππα Νέλλη ΕΕμπορίας και Διαφήμισης (Αθήνα) 14.680
Χωματάς Αλέξανδρος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 14.272
Μπίρλης Δημήτρης Εμπορίας και Διαφήμισης (Θεσσαλονίκη) 14.153
Οικονομόπουλος Γιώργος Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα) 13.692
Καγκιούζης Βασίλης Φυσικοθεραπεία (Πάτρα) 13.649
Σπυριδάκη Σοφία Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα) 12.255
Γαρδούνης Χρήστος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 11.336
Λάιος Κώστας Ηλεκτρολογία (Χαλκίδα) 10.313