Αρχική Επικοινωνία
Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Καζάκου Φαίη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Αθήνα) 19.660
Κιρέτση Αλεξάνδρα Επικοινωνίας και Μέσων Ενημέρωσης (Αθήνα) 19.509
Εζνεπίδης Άγγελος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) 19.471
Πανταζή Ευγενία Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πάντειο) 19.331
Γεωργιακάκη Μαρία Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομίας (Αθήνα) 19.235
Παπαδοπετράκη Ευαγγελίνα Νομική (Αθήνα) 19.212
Χάλαρης Παναγιώτης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (EΜΠ) 18.867
Καλιντεράκης Γιώργος Ιατρική (Θράκη) 18.848
Μαγριπλής Γιώργος Νομική (Θεσσαλονίκη) 18.848
Καλογερόγιαννη Σταυρούλα Νομική (Αθήνα) 18.558
Σούλτης Δημήτρης Νομική (Αθήνα) 18.480
Δελαπόρτα Μαρία Βιολογία (Αθήνα) 18.474
Τρίκα Παρί Νομική (Θράκη) 18.312
Δρεπανίδου Μαρία Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα) 18.270
Κυριακίδη Χριστίνα Φιλολογία (Αθήνα) 18.268
Οικονόμου Ναταλία Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών (Αθήνα) 18.200
Χαραλαμπόπουλος Χάρης Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 18.086
Κασσάρας Άγγελος Μηχανικών Μηχανολόγων Αεροναυπηγών (Πάτρα) 18.068
Αυγερινού Μαρία Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ) 18.020
Φύτρος Νίκος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (EΜΠ) 17.734
Κίννα Ευθυμία Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυχ/γίας, (Αθήνα) 17.734
Παπαδόπουλος Χάρης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 17.717
Βελονάκη Φαίη Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 17.564
Κουτρουμπή Άννα - Μαρία Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (Αλεξανδρούπολη) 17.429
Βαλμά Σοφία Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα) 17.285
Λαγουρού Ιωάννα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 17.209
Καράλη Λάρα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 17.024
Λαζαράκη Λένια Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 17.015
Σέργη Πέρσα Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυχ/γίας (Αθήνα) 16.929
Αθανάσογλου Μιχάλης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 16.915
Ξυδάς Ιωακείμ Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 16.904
Καλυβιανάκη Τζίνα Φυσικό (Αθήνα) 16.801
Κοληλά Άννα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 16.666
Τσουκαλάς Κων/νος Μηχανικών Περ/λοντος (Χανιά) 16.524
Σακελλαρίδη Νιόβη Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτηλήνη) 16.497
Δουβίτσα Μαριέτα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιά) 16.390
Διαμαντής Άντριαν Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα) 16.034
Βασιλάκου Μαριάννα Φιλοσοφίας - Παιδ/κής & Ψυχ/γίας, (Ιωάννινα) 16.020
Κωνσταντινίδης Αντώνης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 15.950
Λασπά Ιωάννα Δημόσιας Διοίκησης Παντείου (Αθήνα) 15.784
Αθανασίου Μαριτίνα Θεατρολογία (Αθήνα) 15.172
Λιόλιος Ανδρέας Διδακτική της Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιά) 15.134
Κουτσαντώνης Φιλήμων Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα) 14.992
Δημητρούλη Γεωργία Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) 14.872
Παράσχου Κων/να Περιφερειακής Οικονομικής Ανάπτυξης (Λειβαδιά) 14.763
Παπαβραμίδου Ειρήνη Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 14.621
Σταχτέα Δέσποινα Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) 14.583
Μπανταλάκη Ίρις Μεθοδολογίας, Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης (Αθήνα) 14.035
Σαββέλης Αλέξανδρος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (Χίος) 13.984
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Κατσουλάκος Άγγελος Πολιτικών Δομικών έργων (Πειραιά) 16.232
Γκιόκας Αντρέας Πολιτικών Δομικών έργων (Πειραιά) 15.770
Πολιτίδης Χρυσόστομος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 15.185
Ντέμου Κατερίνα Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 14.491
Ρήνα Γεωργία Λογιστικής (Πάτρα) 14.145
Ζαχαριάδη Αλεξάνδρα Εμπορίας & Διαφήμισης (Αθήνα) 13.827
Μάναλη Νίκη Οπτική και Οπτομετρίας (Αίγιο) 13.687
Ντίβη Κική Διοίκηση Επιχειρήσεων (Χαλκίδα) 13.533
Κωτούλας Κων/νος Οδοντικής Τεχνολογίας (Αθήνα) 13.429
Τσένε Αλεξάνδρα Νοσηλευτική (Πάτρα) 12.734
Απαζίδης Γιώργος Πολιτικών Έργων Υποδομής (Αθήνα) 12.454
Απαζίδης Σπύρος Ναυπηγικής (Αθήνα) 11.470
Νικόπουλος Γιώργος Εμπορίας και Διαφήμισης (Αθήνα) 11.416
Παππάς Νίκος Εμπορίας & Διαφήμισης (Άμφισσα) 10.623
Ρεντζή Αφροδίτη Επιχειρηματικού Σχεδιασμού & Πληροφορ. Συστημάτων (Πάτρα) 10.597
Χατζόγλου Ολυμπία Εφαρμογή Πληρ/κής στη Διοίκηση και Οικονομία (Πάτρα) 10.424
Παπουτσάκης Νικόλαος Τεχνολογίας Αεροσκαφών (Χαλκίδα) 10.324
Κωλέτης Μάκης Ηλεκτρολογίας (Χαλκίδα) 9.730