Αρχική Επικοινωνία
Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Τσαγκάλου Άννα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Αθήνα) 21.892
Παπαχαραλάμπους Αθηνά Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Ξάνθη) 21.173
Μπιλάλη Αφροδίτη Ιατρική (Αθήνα) 19.780
Σάλεμ Θεοχάρης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 19.404
Προκοπίου Γεωργία Χημικό (Αθήνα) 19.368
Σοϊλής Παναγιώτης Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα) 19.336
Πανόπουλος Βίκτωρας Mηχανολόγων Mηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) 19.275
Βουκελάτος Δημήτρης Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα) 19.070
Μπαλής Θανάσης Μαθηματικό (Αθήνα) 19.038
Γκουζιώτη Γεωργία Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 18.926
Σούλτης Γιάννης Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα) 18.845
Αβραμίδης Γιάννης Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα) 18.638
Σπανογιάννη Δήμητρα Νομική (Αθήνα) 18.569
Καλυβιανάκη Νάντια Οργάνωση και Διοικησή Επιχειρησεών (Αθήνα) 18.500
Μποζίκη Αριάδνη Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) 18.493
Ντασιακλή Εύα Ψυχολογία (Αθήνα) 18.360
Ντέμου Κατερίνα Ψυχολογία (Αθήνα) 18.322
Σιγάλας Ηλίας Φυσικό (Αθήνα) 18.292
Φράγκου Λένα Νοσηλευτική (Αθήνα) 18.162
Αβραμίδη Αλεξάνδρα Νομική (Αθήνα) 18.121
Αμαξοπούλου Άννα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 18.100
Χατζηδάκης Στρατής Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 17.907
Κασσάρα Κάλλη Βιολογία (Ιωάννινα) 17.793
Αναστόπουλος Μιχαήλ Οικονομικό (Αθήνα) 17.790
Καπλάνη Έλενα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 17.775
Κωστόπουλος Βασίλης Μηχανικός Υπολογιστών και Πληροφορικής (Πάτρα) 17.732
Κωσταρά Έλια Ψυχολογία (Αθήνα) 17.672
Αναστασίου Χριστίνα Ψυχολογία (Ρέθυμνο) 17.572
Λαζαρίδης Ιορδάνης Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 17.443
Αγαλιώτης Χάρης Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 17.407
Γαλανού Εμμανουέλα Διεθνών Ευρωπαικών & Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα) 17.304
Χαβιαρά Αλεξία Πληροφορική Οικ. Πανεπιστημίου (Αθήνα) 17.261
Βασιλειάδης Γιάννης Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 17.113
Παπαστεργίου Ελένη Οικονομικών Επιστημών (Πειραιά) 17.102
Μεντζελοπούλου Μαρίτα Φιλολογία (Πάτρα) 16.890
Καταβάτης Δημήτρης Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Ανάπτυξης (Κομοτηνή) 16.800
Αγγελέτου Τρισεύγενη Επιστ.Προσχ. Αγωγής & Εκπ/κου Σχεδιασμού (Ρόδος) 16.538
Τσιτσιλώνη Ζωή Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιά) 16.430
Ξυδά Ναταλία Φιλ/φίας Παιδ/γικής & Ψυχολογίας (Αθήνα) 16.395
Παχής Παναγιώτης Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης (Αθήνα) 16.291
Μοναστηριώτη Μαριλίνη Χημικών Μηχανικών (Πάτρα) 16.310
Γάσπαρη Φαίδρα Γαλλική Φιλολογία (Αθήνα) 16.247
Βλαχογιάννης Άρης Μαθηματικό (Πάτρα) 16.241
Μορφόπουλος Κωνσταντίνος Στατιστική (Αθήνα) 16.172
Κρεμαστιώτη Παναγιώτα Φιλολογία (Ρέθυμνο) 15.867
Γεωργοπούλου Σαπφώ Μηχανικός Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων (Σύρο) 15.134
Χατσικιάν Ονίκ Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίο) 14.954
Ντόβα Παναγιώτα Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίο) 14.474
Μητροπούλου Μάρα Επιστήμης Φυσ. Aγωγής & Aθλητισμού (Αθήνα) 14.438
Στεργιοπούλου Τζωρτζίνα Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικ/νιακών Συστημάτων (Σάμο) 14.291
Κουλέπης Κάρολος Οργάνωση και Διαχείρηση Αθλητισμού (Σπάρτη) 14.226
Εξάρχου Αλεξάνδρα Κοινωνιολογία (Μυτιλήνη) 14.107
Μόρτογλου Κωνσταντίνα Αξιοποίηση Φυσικών Πόρων και Γεωργικών Μηχανημάτων (Αθήνα) 13.752
Παπαθανασίου Φραγκίσκος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (Χίος) 12.788
Ζερβουλάκος Παύλος Οργάνωση και Διαχείρηση Αθλητισμού (Σπάρτη) 12.289
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Προκοπίου Χρήστος Εσωτερικής Αρχιτεκτ. Διακόσμησης & Σχεδ.Αντικειμένων (Αθήνα) 20.022
Τερζή Γεωργιάννα Προσχολικής Αγωγής (Αθήνα) 16.503
Νταλίπ Σοφία Οδοντικής Τεχνολογίας (Αθήνα)
Τσένε Αλεξάνδρα Μαιευτική (Αθήνα) 15.748
Κουρμούλης Αλέξανδρος Αυτοματισμού (Πειραιά) 15.487
Δούρου Τζωρτζίνα Λογοθεραπεία (Πάτρα) 15.350
Αλεξανδρόγλου Μάνος Εμπορίας και Διαφήμησης (Αθήνα) 15.272
Μπούκουρα Κατερίνα Βρεφονηπιοκομία (Ιωάννινα) 14.710
Καμαρωτού Ιωάννα Τουριστικών Επιχειρήσεων (Αθήνα) 14.643
Τόμπρος Αντώνης Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων (Αθήνα) 14.518
Χατζιράι Ίνα Οπτικής και Οπτομετρίας (Αθήνα) 14.196
Παρασκευόπουλος Κώστας Λογιστική (Πειραιά) 13.414
Σκαρπαθάκη Αντρέ Τουριστικών Επιχειρήσεων (Αθήνα) 13.411
Ελευθερόπουλος Αδάμ Λογιστική (Χαλκίδα) 13.409
Πετροπούλου Χριστιάνα Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 12.528
Κατσίνης Γεώργιος Τεχνολογία Οχημάτων (Θεσ/νίκη) 11.765
Αποστολόπουλος Θάνος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 11.632
Βασσάλος Ιπποκράτης Διοίκηση Επιχειρήσεων (Ηράκλειο) 10.975
Τσάτμαλης Κωνσταντίνος Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού (Αθήνα) 10.855
Σακιώτης Αλέξανδρος Τηλεπικοινωνίας και Πληροφορικής (Ναύπακτο) 10.689
Παρασκευόπουλος Χρήστος Λογιστική (Πειραιά) 10.693
   
ΦΕΤΟΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΤΟ 97,6% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ 
(ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ 74% ΣΕ ΑΕΙ - 70% ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ)