Αρχική Επικοινωνία
Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Κουμαντάκης Δημήτρης Πολιτικός Μηχανικός Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19.279
Γεραγίδη Ελένη Αρχιτεκτονική (Αθήνα) 19.259
Μέρμηγκας Αντώνης Πολιτικός Μηχανικός Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19.239
Τσάγκαλος Γιάννης Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα) 18.974
Μέλλιος Χρήστος Αρχιτεκτονική (Θεσσαλονίκη) 18.935
Ράπτη Κατερίνα Νομική (Αθήνα) 18.908
Βάλβης Βασίλης Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα) 18.858
Τάκο Βασιλική Φυσικό (Αθήνα) 18.649
Παπαδάτος Κωνσταντίνος Ηλεκτρ/γος Μηχ/κός & Μηχ. Η/Υ (Ξάνθη) 18.429
Σταυροπούλου Έφη Νομική (Κομοτηνή) 18.339
Νικολή Ρενάτα Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιάς) 18.145
Γκουζιώτη Ηλιάννα Νηπιαγωγών (Αθήνα) 18.134
Τσιάντου Μαριλένα Πολιτικής Επιστήμης & Δημοσ. Διοίκησης (Αθήνα) 18.100
Κουτσοδόντη Χριστίνα Δημόσια Διοίκηση (Αθήνα) 18.002
Ναμία Σαρίτα Χημικός Μηχανικός (Θεσσαλονίκη) 17.980
Πίσσας Θεόδωρος Ψυχολογία (Αθήνα) 17.952
Παχής Περικλής Χρηματοοικονομική & Τραπεζική Διοίκηση (Πειραιάς) 17.933
Μωράκη Άρτεμις Ψυχολογία (Αθήνα) 17.809
Κάλφα Ανδρονίκη Μάρκετινγκ & Επικοινωνία (Αθήνα) 17.699
Αποστόλου Μιχάλης Μηχ. Η/Υ & Δικτύων (Βόλος) 17.621
Μπλέτσης Νίκος Πληροφορική & Βιοϊατρική (Λαμία) 17.545
Λύρας Βασίλης Φυσικό (Αθήνα) 17.467
Γεωργιακάκης Νίκος Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 17.463
Βασιλάτος Λευτέρης Φυσικό (Πάτρα) 17.358
Σπηλιοπούλου Νικολέτα Χημικό (Πάτρα) 17.302
Χριστοδουλάκη Αλμπέρτα Μέσα Μαζικής Επικοινωνίας (Αθήνα) 17.277
Σωτηράκη Άννα - Μαρία Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς) 17.138
Πυρουνάκη Βαρβάρα Νηπιαγωγών (Ιωάννινα) 17.097
Παλαιολογόπουλος Αριστοτέλης Πληροφορική (Πειραιά) 17.051
Μανάλη Άννα - Λίζα Μέσα Μαζικής Επικοινωνίας (Αθήνα) 16.571
Βασιλειάδου Χριστίνα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16.358
Μόρφη Ηρώ Μαθηματικό (Πάτρα) 16.299
Αρβανίτης Φιλοποίμην Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16.234
Κολάση Κωνσταντίνα Μαθηματικό (Ιωάννινα) 16.076
Μπακιρλής Νίκος Φυσικό (Ηράκλειο) 16.024
Λυκάρης Κωνσταντίνος Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιάς) 15.990
Σκαράκης Μιχάλης Δημόσια Διοίκηση (Αθήνα) 15.970
Στεργιοπούλου Τζωρτίνα Γεωλογικό (Αθήνα) 15.831
Δούλης Αλέξανδρος Ιστορικό - Αρχαιολογικό (Ρέθυμνο) 15.636
Φιλιππάκης Γιώργος Δομικών Έργων (Πειραιάς) 15.625
Πρίτσα Ισαβέλλα Φιλ/φίας Παιδ/γικής & Ψυχολογίας (Ιωάννινα) 15.530
Χατζηελευθερίου Δημήτρης Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 15.137
Ζολώτας Μάνος Μαθηματικό (Σάμος) 14.777
Πολυκάρπου Βασιλική Μεθ/γίας Ιστορίας & Θεωρίας Επιστήμης (Αθήνα) 14.727
Ρούσσος Πέτρος Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος) 14.453
Παπαδοπετράκη Νότα Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο) 13.696
Αρμυριώτη Ίρις - Μαρίνα Γαλλική Φιλολογία (Αθήνα) 12.764
Κασελάκη Νεφέλη Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνιών (Μυτιλήνη) 12.497
Λάζε Κατερίνα Φιλ/φίας Παιδ/γικής & Ψυχολογίας (Αθήνα) 11.921
Τρίκας Γιώργος Επιστήμων Θαλάσσης (Μυτιλήνη) 10.268
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Στεφανίτση Χριστίνα Φυσικοθεραπεία (Αθήνα) 17.229
Κυρλιγκίστη Ιωάννα Φυσικοθεραπεία (Αίγιο) 17.088
Λουκάκης Γιάννης Ραδιολογία - Ακτινολογία (Αθήνα) 16.384
Καραγιάννη Κατερίνα Φυσικοθεραπεία (Αίγιο) 16.183
Χαλίτη Μαρινέλλα Οπτικής & Οπτομετρίας (Αθήνα) 15.457
Φιλιππάκης Λευτέρης Αυτοματισμού (Πειραιάς) 14.713
Χριστοδουλίδης Χρήστος Εσωτερικής Αρχιτ/κής & Διακόσμησης (Σέρρες) 13.235
Σαρίδης Γιώργος Λογιστική (Χαλκίδα) 13.227
Λαμπρινός Μάριος Αυτοματισμού (Χαλκίδα) 12.094
Παζούκ Αντρί Ηλεκτρονικών (Αθήνα) 12.018
Στεφανάκης Στέφανος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Ηράκλειο) 10.962
Μαυρομάρα Ίρις Λογιστική (Πειραιά) 10.699
Σπυριδάκη Λένα Εμπορίας & Διαφήμισης (Πάτρα) 10.686
Ντεκτερέβα Ναταλία Λογιστική (Κοζάνη) 8.900
Κούκα Ζακλίνα - Ιωάννα Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (Σέρρες) 8.596
Σαββόπουλος Φίλιππος Μηχανολογία (Πειραιάς) 8.583
Ροκοφύλλου Νίκη Λογιστική (Χαλκίδα) 8.400
Κνόριγκ Άννα Μαρία Αρχιτεκτονική Εξωτερικών Χώρων ('Αρτα) 8.336
Δημητρούκας Νίκος Λογιστική (Πρέβεζα) 8.175
Βράκα Έφη ΤΕμπορίας & Διαφήμισης (Αθήνα) 8.096
Ρακιντζάκης Αλέξανδρος Ηλεκτρολογία (Αθήνα) 8.026
Παναγιωτόπουλος Ηλιόδωρος Κλωστοϋφαντουργία (Πειραιάς) 7.133
Βουδούρη Ελευθερία Κλωστοϋφαντουργία (Πειραιάς) 7.105
Μπερδούσης Γιώργος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Καβάλα) 7.004
Περλής Γιάννης Φυτικής Παραγωγής (Καλαμάτα) 6.499
Ψαλτάκης Αλέξανδρος Μηχανικής Βιοσυστημάτων (Λάρισα) 6.452
Τσαμαδίας Γιώργος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Κεφαλονιά) 6.337
Μανιταράς Βασίλης Χρηματοοικονικών Εφαρμογών (Κοζάνη) 5.239
Συνανίδης Ιάσων Φυτικής Παραγωγής (Φλώρινα) 4.890
   
ΦΕΤΟΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΤΟ 93,5% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ 
(ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ 61% ΣΕ ΑΕΙ - 54% ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ)