Αρχική Επικοινωνία
Πέμπτη, 27 Ιουνίου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

;
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Πανόπουλος Παναγιώτης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών H/Y E.M.Π. (Αθήνα) 19.537
Μαμελετζή Κωνσταντίνα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου (Αθήνα) 19.371
Κουτσούκος Παναγιώτης Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19.225
Μπιλάλη Αιμιλία Ιατρική (Αθήνα) 19.175
Βενέρης Βασίλης Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19.074
Διανέλλου Άννα Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19.066
Κουτσούκος Κώστας Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19.038
Κούτσης Δημήτρης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών H/Y E.M.Π. (Αθήνα) 18.904
Μοράκη Μαρία Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου (Αθήνα) 18.888
Χαιριστανίδου Χριστίνα Διαιτολογίας (Αθήνα) 18.561
Μπλέτσης Αναστάσιος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου (Αθήνα) 18.556
Κωνσταντινίδη Μαρίνα Νομική (Κομοτηνή) 18.450
Ζάντζας Αποστόλης Πολιτικών Μηχανικών (Θεσσαλονίκη) 18.366
Μανουσάκη Σοφία Νομική (Κομοτηνή) 18.358
Γεράκη Πολύβια Ψυχολογίας Παντείου (Αθήνα) 18.275
Λαζαρίδη Σοφία Χημικών Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 18.176
Τόμπρος Άγγελος Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών (Πάτρα) 18.166
Καντσός Θεμιστοκλής Μαθηματικών (Αθήνα) 18.155
Γκίκα Τζωρτζίνα Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα) 18.071
Βαρδαβάς Δημήτρης Φιλολογίας (Αθήνα) 18.064
Σπυρόπουλος Νίκος Φυσικό (Αθήνα) 18.000
Τζίμας Φερδινάνδος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου (Αθήνα) 17.824
Βουκελάτου Μαρία Πολιτικών Επιστημών και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 17.759
Μανωλάκης Αλέξης Μηχανολόγων Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα) 17.743
Αρβανίτου Αγγελική Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα) 17.665
Διαμαντίδη Κωνσταντίνα Φιλ/φίας - Παιδ/κής & Ψυχολογίας (Αθήνα) 17.551
Ξενιού Άρτεμις Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού Παντείου (Αθήνα) 17.407
Μαντά Νικολέτα Βιολογικό (Πάτρα) 17.371
Τριβυζάς Ηλίας Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Αθήνα) 17.228
Νηστικάκη Μαρία Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα) 17.150
Χατζηλίας Γιώργος Οικονομικό Πανεπιστήμιο (Αθήνα) 17.050
Αυλωνίτη Αγγελίνα Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας (Αθήνα) 17.012
Σούλτης Αλέξανδρος Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 16.899
Βράκα Χριστίνα Χημικών Μηχανικών (Πάτρα) 16.832
Βιτωράκη Σταματούλα Φυσικό (Αθήνα) 16.794
Καλλίτση Έμη Αρχιτεκτονική (Κρήτη) 16.610
Καρράς Στέλιος Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιά) 16.498
Μανωλάκης Ηλίας Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) 16.492
Μπαλή Μαρία Μαιευτική (Αθήνα) 16.458
Κηλάδης Ερρίκος Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη) 16.262
Ζήσιμος Κωνσταντίνος Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 16.234
Τσοχαντάρη Ιωάννα Φιλολογίας (Ιωάννινα) 16.052
Μαραγκουδάκης Νίκος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (Αθήνα) 15.973
Δέδε Κατερίνα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 15.943
Παλαιολογοπούλου Αντιγόνη Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιά) 15.873
Τσοροτιώτης Γιώργος Βιομηχανικής Διοίκησης και Τεχνολογίας (Πειραιά) 15.783
Νικηφοράκη Αναστασία Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου (Πειραιάς) 15.573
Αντωνίου Χριστίνα Δημόσια Διοίκηση Παντείου (Αθήνα) 15.500
Μαυροπούλου Λυδία Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιά) 15.347
Τριπιδάκης Γιάννης Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου (Αθήνα) 14.877
Καζανά Χρυσάνθη Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης Περιβάλλοντος (Βέροια) 14.676
Ελευθεριάδου Μάγδα Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου (Αθήνα) 14.426
Νανούρης Δημήτρης Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) 14.360
Δέρβας Βύρωνας ΑΕΝ Σχολή Πλοιάρχων (Αθήνα) 13.706
Μανθέου Μαρία Κοινωνικής και Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κορίνθου) 12.968
Καραχλέ Ναυσικά Επιστ. Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θεσσαλίας (Τρίκαλα) 12.317
Ποντίκη Έλενα Διαχείρηση Πολιτισμού Περιβάλλοντος (Αγρίνιο) 11.036
Ξυπόλυτος Μάρκος Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) 10.733
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Παναγιωτοπούλου Κλεονίκη Φυσικοθεραπείας (Αθήνα) 16.927
Κωσταρά Κατερίνα Γραφιστικής (Αθήνα) 16.850
Σινιάρης Μιχάλης Οδοντική Τεχνολογία (Αθήνα) 15.864
Τρέζου Γκλάντις Διακοσμητικής (Αθήνα) 14.124
Μπανταλάκη Λυδία Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα) 14.106
Βερελή Ευγενία Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα) 13.500
Κυπριανού Ελληάννα Τουριστικών Επιχειρήσεων (Αθήνα) 12.967
Καζάκου Αλκμήνη Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πάτρα) 12.166
Πολίτης Τάσος Νοσηλευτικής (Λάρισα) 11.795
Λίπε Διονύσης Ηλεκτρονικής (Αθήνα) 11.283
Τόλη Χρυσαυγή Διοίκηση Επιχειρήσεων (Λάρισα) 10.250
   
ΦΕΤΟΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΤΟ 97,6% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ 
(ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ 84% ΣΕ ΑΕΙ - 71% ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ)