Αρχική Επικοινωνία
Τρίτη, 15 Οκτωβρίου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Χατζή Μαργαρίτα Νομική (Αθήνα) 18.980
Καραμανέας Τάσος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 18.651
Αναγνωστόπουλος Νίκος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα) 18.588
Γεωργακή Μαρίνα Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα) 18.574
Παπαθεοδώρου Αχιλλέας Νομική (Θεσσαλονίκη) 18.497
Φίτσας Βασίλης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 18.398
Μπαλής Ραφαήλ Ναυτικών Δοκίμων (Σ.Ν.Δ.) Μάχιμοι (Αθήνα) 18.264
Μουστάκα Ίρις Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 18.182
Ραδαίος Βασίλης Νομική (Κομοτηνή) 17.838
Βάλβη Χριστίνα Οργάνωση και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα) 17.437
Σπάχο Ρέντι Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Αθήνα) 17.191
Μπούτνερ Δημήτρης Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα) 17.188
Κωτούλας Φίλιππος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα) 16.732
Χούμη Ιωάννα Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής του ανθρώπου (Αθήνα) 16.727
Αλιπράντης Σταμάτης Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιά) 16.687
Κατεβαίνη Αλεξάνδρα Ιστορίας & Αρχαιολογίας (Αθήνα) 16.679
Ζαπάντη Βιβή Χημικών Μηχανικών (Πάτρα) 16.310
Χατζηδάκης Στρατής Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα) 16.139
Σιράπογλου Χριστόφορος Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16.090
Σενταράϊ Λεωνίδας Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16.012
Μαυροειδάκος Παναγιώτης Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα) 15.904
Καπάκου Σοφία Οργάνωση και Διοίκησης επιχειρήσεων (Αθήνα) 15.892
Τσίρου Δέσποινα Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (Αθήνα) 15.574
Διάκαρης Νίκος Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) 15.353
Μιτάϊ Γρηγόρης Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα) 14.971
Χαλδούπη Τατιάνα Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 14.720
Κούροτσκα Ειρήνα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς) 14.670
Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 14.628
Ταμπακάκης Μιχαήλ Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας (Πειραιάς) 14.241
Καβαλέγκας Νικόλαος Στατιστικής (Αθήνα) 14.086
Μούστος Γιώργος Φυσικό (Πάτρας) 14.031
Κεβάνι Ντονατέλα Σλαβικών Σπουδών (Αθήνα) 13.839
Πολίτου Φρατζέσκα Φυσικό (Πάτρας) 13.668
Λάζε Αρτενίσα Θεωρίας & Ιστορίας της τέχνης (Αθήνα) 13.288
Μηλοπούλου Αναστασία Τουρκικών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα) 13.839
Δούκα Ανθούλα Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας (Πειραιάς) 13.105
Μέλφος Απόστολος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Θράκης (Ξάνθη) 12.846
Μαυρομμάτης Κωνσταντίνος Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς) 12.679
Ποντίκη Έλενα Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής Πελοποννήσου (Κόρινθος) 12.675
Αμπαζής Σταύρος Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών (Χίος) 12.090
Κατσουλά Ήλια Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα) 11.602
Βλάσσης Ερρίκος Γεωλογίας (Πάτρα) 11.436
Ζαμπέλη Αιμιλία Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα) 11.289
Χατσικιάν Τζιβάν Διεθνών & Ευρωπαικών Σπουδών (Θεσ/νικη) 11.111
Ντέμος Κωνσταντίνος Πολιτισμικής Τεχνολογίας & Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) 10.824
Ψειμάδα Νάντια Επιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη) 10.066
Γεωργιάδη Καρολίνα-Αθηνά Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Αργυρούλη Βασιλική Εργοθεραπείας (Αθήνα) 14.313
Ζεϊμπεκάκη Κωνσταντίνα Νοσηλευτικής (Αθήνα) 13.817
Μαντανίκα Βασιλική Τεχνολογίας Τροφίμων (Αθήνα) 12.364
Ιωαννίδης Πέτρος Μηχανικών Αυτοματισμού (Πειραιάς) 11.985
Γουσέτη Αθηνά Μηχανικών Βιοιατρικής Τεχνολογίας (Αθήνα) 11.745
Τερζής Αλέξανδρος Διοίκηση Επιχειρήσεων (Πειραιάς) 11.637
Βασιλικού Μαρία Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων (Αθήνα) 11.349
Κόβατς Γιοβάνα Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (Πειραιάς) 10.659
Αλλαμανή Μυρτώ Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα) 10.554
Μερκάι Έρσι Ηλεκτρολόγων Μηχανικών (Πειραιάς) 10.323
Λαγόπουλος Φώτης Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα) 10.194
Μπαχάς Νικόλας Κλωστουφαντουργών Μηχανικών (Πειραιάς) 9.195
Συφαλάκη Ιωάννα Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών (Αθήνα) 8.890
Καμαρωτός Στέλιος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών (Κρήτη) 8.394
Νίκου Κωνσταντίνα Διοίκησης Επιχειρήσεων & Οργανισμών (Καλαμάτα) 8.310
Βασιλείου Αρετή Διοίκησης Επιχειρήσεων Κρήτης (Άγιος Νικόλαος) 8.306
Κολάση Ειρήνη Πλαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης (Ιωάννινα) 8.203
Γιαννοπούλου Χριστίνα Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών (Αθήνα) 8.128
Καμπανάου Χριστίνα Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών (Αθήνα) 7.981
Παυλινέρης Νίκος Τεχνολογίας Περιβάλλοντος και Οικολογίας Ιονίων Νήσων (Ζάκυνθος) 7.483
Τσοπάνογλου Ευγένιος Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (Δράμα) 7.249
Καραμέρου Χρυσάνθη Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων & Επιχειρήσεων Φιλοξενίας (Κρήτη) 6.062
   
ΦΕΤΟΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΤΟ 97,6% ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΑΣ 
(ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ 74% ΣΕ ΑΕΙ - 70% ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ)