Αρχική Επικοινωνία
Τρίτη, 15 Οκτωβρίου 2019
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015 (82% ΑΕΙ - 55% ΑΘΗΝΑ)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Στραϊτούρη Ελένη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ  Ε.Μ.Π. (Αθήνα) 19112
Κοσμίδη Φοίβη Νομική (Αθήνα) 18976
Βαγιονής Θάνος Ιατρική (Πάτρα) 18880
Αντωνάκη Αγάπη Νομική (Αθήνα) 18688
Αγαπητού Αλεξάνδρα Νομική (Αθήνα) 18541
Μπαλή Ιωάννα Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 17939
Μουστάκας Χάρης Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη) 17889
Καντσού Κρυσταλλία Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα) 17640
Φύτιζα Χρυσάνθη Ψυχολογίας (Ρέθυμνο) 17430
Πισιμίση Βίκυ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Αθήνα) 17352
Ψαρρά Μυρτώ Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Αθήνα) 17192
Μπάϊμπα Νάντια Θεωρίας & Ιστορίας της τέχνης (Αθήνα) 17136
Χείλαρη Αναστασία Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16900
Γεράκης Θοδωρής Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα) 16822
Σταχίκα Ιωάννα Ναυτιλιακών Σπουδών (Πειραιάς) 16638
Στυλιαρά Ρουμπίνη Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα) 16629
Φράγκος Παναγιώτης Χημείας (Πάτρα) 16511
Μινοπούλου Δάφνη Χημείας (Ηράκλειο) 16365
Χαλκιαδάκη Ξανθή Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσσαλονίκη) 16272
Καπλάνη Θεοδώρα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιά) 16019
Κασιμάτη Αλεξία Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα) 15759
Βιτωράκη Μαριέμμα Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα) 15544
Στεργίου Βαγγέλης Μαθηματικών (Πάτρα) 15428
Οικονόμου Φαίδρα Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) 15304
Βροχίδης Σπύρος Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας (Πειραιά) 15026
Βουλαλάς Γιάννης Φυσικό (Ηράκλειο) 14595
Ζιώγος Γιάννης Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας (Πειραιά) 14465
Δάβαρη Ιουλία Θεωρίας & Ιστορίας της τέχνης (Αθήνα) 14073
Κυπριώτη Λυδία Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα) 14036
Δριμαρόπουλος Γιάννης Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα) 13881
Μετρίδη Μαρία Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας (Μυτιλήνη) 13837
Δημητρίου Λευτέρης Πληροφορική (Κέρκυρα) 13660
Ζερίτη Νέλη Αρχιτεκτονική (Χανιά) 13600
Μπλιούρα Ελένη Φιλολογίας (Καλαμάτα) 13460
Σταμάτη Μαρία Πληροφορική με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική (Λαμία) 13379
Τσούπτση Ελισάβετ Τουρκικών & Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών (Αθήνα) 13211
Βασιλακοπούλου Καλλιόπη Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πάτρα) 13183
Βότσης Βαγγέλης Πληροφορικής (Κέρκυρα) 12765
Ζακοπούλου Μαρίλια Πολιτικών Επιστημών (Ρέθυμνο) 12600
Τετόρου Βασιλεία Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη) 12395
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.T.Ε.Ι ΜΟΡΙΑ
Σκαραμαγκά Ηρώ Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Αθήνα) 12745
Ψειμάδας Παύλος Μηχανικών Αυτοματισμού (Πειραιάς) 12536
Τσιλιγγίρη Διονυσία Οργάνωσης & Διοίκησης Τουριστικών Επιχ/σεων & Επιχ/σεων Φιλοξενίας (Πειραιάς) 12342
Τσάγκαρης Παναγιώτης Μηχανικών Αυτοματισμού (Πειραιάς) 11757
Αμπαζή Μαίρη Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Χαλκίδα) 11263
Πιτσάρου Αναστασία Διοίκησης Οικονομικών & Τουριστικών Μονάδων (Άμφισσα) 11139
Πλακιά Δήμητρα Τεχνολόγων Γεωπόνων (Καλαμάτα) 9700
Αβραμούδη Ειρήνη Γραφιστικής - Τεχνολογίας Γραφικών Τεχνών (Αθήνα) 9133
Μισαηλίδου Αθανασία Γραφιστικής - Τεχνολογίας Γραφικών Τεχνών (Αθήνα) 6164