Αρχική Επικοινωνία
Σάββατο, 16 Οκτωβρίου 2021
Εκπαίδευση
 
Προγράμματα Σπουδών
 
Υποστήριξη & Φροντίδα
 
Εξετάσεις
 
Εγκυκλοπαίδεια Σπουδών Στρατηγάκη
 
Εκδηλώσεις
 
Επικοινωνία
Πρόγραμμα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Θέματα Πανελλαδικών Εξετάσεων
 
Βάσεις
 
Επιτυχόντες
 
Υπολογισμός μορίων

slogan

Minimize

left_img

Minimize

Epitixontes2020

Minimize

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας !

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2020
ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗ
Δραγομάνοβιτς Έλσα Ιατρική (Λάρισα)
Κατούνη Κορίνα Οδοντιατρική (Αθήνα)
Αγγελοπούλου Ηρώ Φαρμακευτική (Αθήνα)
Ξυμητήρη Μαριτίνα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (Αθήνα)
Ιωαννίδη Ελένη Φαρμακευτική (Αθήνα)
Τσιλιγκιριάν Άλεξ Ναυτιλιακών σπουδών (Πειραιάς)
Ανδριτσάνος Δημήτρης Πληροφορικής (Αθήνα)
Κανιάρη Μαρία Βιολογία (Ηράκλειο)
Μπεμπεδέλη Άρτεμις Ναυτιλιακών σπουδών (Πειραιάς)
Τόλια Κωνσταντίνα Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
Βλαχάκη Νεφέλη Οικονομικής επιστήμης (Πειραιάς)
Αλεξίου Γιάννης Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)
Μάμαλης Μάριος Επικοινωνίας Μέσων & Πολιτισμού (Αθήνα)
Γιαννακόπουλος Μάριος Μαθηματικών (Αθήνα)
Παπαδερός Κωνσταντίνος Μηχ/κων Η/Υ & Πληροφορικής (Πάτρα)
Δεσποτάκη Φωτεινή Κοινωνικής ανθρωπολογίας (Αθήνα)
Ζαχαροπούλου Άρτεμις Κοινωνικής εργασίας (Ηράκλειο)
Μηνόγιαννης Δημήτρης Μηχ/κων Η/Υ & Πληροφορικής (Πάτρα)
Παπαδοπούλου Αγάπη Κοινωνιολογία (Ρέθυμνο)
Σπάχο Στέλλα Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
Θεοδωρόπουλος Γιώργος Φυσικό (Ιωαννίνων)
Αγγελής Δημήτρης Πληροφορικής (Τρίπολη)
Θεοδωρίδη Αλεξάνδρα Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης (Πειραιάς)
Χοτζόλι Ίγκλι Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αθήνα)
Τσαμόπουλος Χρήστος Εκπαιδευτής Μηχ/γων Μηχ/κων (Αθήνα)
Σαμακλής Φαίδων Μηχανολόγων Μηχανικών (Σέρρες)
Ραχτσοπούλου Σύνη Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής (Αθήνα)
Σαμακλής Αίαντας Μηχανολόγων Μηχανικών (Σέρρες)
Καλούδη Κάτια Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Τρίπολη)
Δόσκορη Θεοδώρα Κοινωνιολογία (Μυτιλήνη)
Σκευάκη Φένη Μαθηματικών (Ηράκλειο)
Σκαλιώτης Νίκος Γεωπονίας & Υδάτινων Πόρων (Βόλος)
Αμπατζή Θεοδώρα Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών (Ρέθυμνο)
Τσαταλιός Μιχάλης Τουριστικών Επιχειρήσεων (Κέρκυρα)
Νάκου Μηλίτσα Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)
Κουτσουβάλογλου Αποστόλης Οργάνωσης & Διαχείρισης Αθλητισμού (Σπάρτη)